• img-book

    Hatice Demircioğlu Küçük

ISBN: 978-605-4579-07-5
Kategoriler: ,

Doğru Ödev Yaptırma Teknikleri

Yazar: Hatice Demircioğlu Küçük

Eskiden kimsenin korkmadığı, fazla ciddiye almadığı ödev kelimesi birçok velinin kâbusu olmaya başlamış, onları çeşitli kaygılara sürüklemiştir. Ödev yapmak ve yaptırmak neredeyse ayrı bir uzmanlık isteyecek hale gelmiştir. Ödevler ebeveynlerin değil, çocukların öğrenme becerilerini ölçmek için verilmektedir. Bu konuda onlardan roller çalarak ödevlere gerektiğinden fazla karışmak başarılı yarınların mimarları olacak çocukların özgüvenlerini, sosyal becerilerini köreltmektedir. […]

30,00 

Hatice Demircioğlu Küçük Diğer Kitapları
Genel Bakış

Eskiden kimsenin korkmadığı, fazla ciddiye almadığı ödev kelimesi birçok velinin kâbusu olmaya başlamış, onları çeşitli kaygılara sürüklemiştir. Ödev yapmak ve yaptırmak neredeyse ayrı bir uzmanlık isteyecek hale gelmiştir.

Ödevler ebeveynlerin değil, çocukların öğrenme becerilerini ölçmek için verilmektedir. Bu konuda onlardan roller çalarak ödevlere gerektiğinden fazla karışmak başarılı yarınların mimarları olacak çocukların özgüvenlerini, sosyal becerilerini köreltmektedir.

Doğru Ödev Yaptırma Teknikleri, çocukların tek başına ve doğru ödev yapma becerisi kazanmaları için gerek öğretmenlerin gerekse anne babaların dikkat etmesi gereken hususları içermektedir.

Ayrıntılar

ISBN: 978-605-4579-07-5
Yayınevi: Efil Yayınevi
Yayım Tarihi: 2012
Sayfa Sayısı: 192

“Doğru Ödev Yaptırma Teknikleri”

Henüz bir yorum yapılmamış.