• img-book

    Olcay Güner, Işıl Dirican,

ISBN: 978-605-4579-88-4
Kategoriler: , Etiketler: ,

Sıkıldım

Yazar: Olcay Güner, Işıl Dirican,

Boş kaldığımız, bir şeylerle uğraşmadığımız zamanlarda genelde sıkılırız ve her şey daha sıkıcı gelmeye başlar. Oysa eğlenceli yanımızı ortaya çıkarırsak hem yaratıcı uğraşlar bulabiliriz hem de daha mutlu oluruz. Hikayemizde, Cansu plajda sıkılıp şikayet ederken yan şezlongda oturan süslü, yaşlı bir teyzenin tavsiyesi üzerine olaylara farklı açıdan bakmaya başlar.  Sahildeki artık onun için her şey […]

25,00 

Etiketler: ,
Olcay Güner Diğer Kitapları
Işıl Dirican Diğer Kitapları
Genel Bakış

Boş kaldığımız, bir şeylerle uğraşmadığımız zamanlarda genelde sıkılırız ve her şey daha sıkıcı gelmeye başlar. Oysa eğlenceli yanımızı ortaya çıkarırsak hem yaratıcı uğraşlar bulabiliriz hem de daha mutlu oluruz. Hikayemizde, Cansu plajda sıkılıp şikayet ederken yan şezlongda oturan süslü, yaşlı bir teyzenin tavsiyesi üzerine olaylara farklı açıdan bakmaya başlar.  Sahildeki artık onun için her şey yeni bir maceradır. Cansu git gide yeni oyunlar bularak, zamanını eğlenceli bir şekilde geçirmeye başlar ve kendisine yeni arkadaşlar ediniz.

Peki, siz çocuğunuz sıkıldığında ne gibi önerilerde bulunabilirsiniz? Canı sıkılanlara ilham kaynağı olabilecek nitelikte, bir solukta okuyacağınız  keyifli bir öykü.

Ayrıntılar

ISBN: 978-605-4579-88-4
Yayınevi: Efil Yayınevi
Yayım Tarihi: 2015
Sayfa Sayısı: 24

Yazar Bilgileri

“Sıkıldım”

Henüz bir yorum yapılmamış.