• img-book

    Karin Künzle-Watson, Stephen J. DeArmond,

ISBN: 978-605-4160-24-2
Kategoriler: ,

Buz Pateni

Yazar: Karin Künzle-Watson, Stephen J. DeArmond,

Daha önce hiç paten kaymamış binlerce kişi, teknik olarak zor olmasına rağmen, şimdi bu güzel sporu yapma yollarını bulabilirler. Her çalışmanızda bu kitabı yanınızda bulundurun. Dr. Tamara Moskvina Figür Pateni Olimpiyat Antrenörü “Bu kitap, buz pateninin temelini öğrenmek isteyen kişilere önerecek çok şeye sahiptir.” Brian Boitano Beş kez Profesyonel Dünya Şampiyonu İki kez Dünya Şampiyonu […]

40,00 

Karin Künzle-Watson Diğer Kitapları
Stephen J. DeArmond Diğer Kitapları
Genel Bakış

Daha önce hiç paten kaymamış binlerce kişi, teknik olarak zor olmasına rağmen, şimdi bu güzel sporu yapma yollarını bulabilirler. Her çalışmanızda bu kitabı yanınızda bulundurun.

Dr. Tamara Moskvina

Figür Pateni Olimpiyat Antrenörü

“Bu kitap, buz pateninin temelini öğrenmek isteyen kişilere önerecek çok şeye sahiptir.”

Brian Boitano

Beş kez Profesyonel Dünya Şampiyonu

İki kez Dünya Şampiyonu

1988 Olimpiyatları Altın Madalya Sahibi

“Yeni başlayan birçok figür patencisi, bu kitabın yardımıyla kendileri için iyi bir gelecek hazırlayabilir.”

Natalia Linichuk

Figür Pateni Olimpiyat Şampiyonu ve Antrenörü

Bu kitapta Karin Künzle-Watson (dokuz kez İsviçre Ulusal Şampiyonu, eski Profesyonel Dünya Şampiyonu ve en iyi paten eğitmenlerinden biri), kendisi ve öğrencilerinin birçoğunun, elit patenci olmak için kullandığı öğrenme sıralamasını paylaşmaktadır. Buz patenini düzgün şekilde ve teknikle öğrenmek için, 300’ün üzerinde detaylandırılmış resimli gösterimle birlikte Karin’in eşsiz anlatımı, bu kitabı en iyi kaynağınız haline getirmektedir.

Kitaptaki 50 adet egzersizin her biri yapılırken, “performans hedefleri” ve “hatırlanması önemli noktalar listesi”nden yararlanılır ve egzersizlerin birçoğu, zorluk derecelerini azaltmak ya da arttırmak için talimatlar içerir.

Bu kitap büyük ölçüde, patenle ilgili bilgi birikiminizi, ayrıca kendine güvenen ve yetenekli bir patenci olma yolundaki performansınızı geliştirmeye yardım edecektir.

Ayrıntılar

ISBN: 978-605-4160-24-2
Yayınevi: Efil Yayınevi
Yayım Tarihi: 2009
Sayfa Sayısı: 168

“Buz Pateni”

Henüz bir yorum yapılmamış.