• img-book

    Özkan Karahan

Sale!
ISBN: 978-605-4334-84-1
Kategoriler:

Ankapark

Yazar: Özkan Karahan

Tekin Galip, yirmili yaşlarda, Hasirun ilinin Karadul Köyü’nden gelmiş ve Giresun Askeri Kale Gazinosu’nda askerliğini yapmaktadır. Annesini çocuk yaşta kaybeden Tekin, babasından nefret etmektedir. Dedesi ise gözlerinin önünde kalp krizi geçirerek ölmüştür. Askerde sürekli, köydeki sevdiği kız Hayfa’yı düşünen Tekin’in hayal gücü oldukça yüksektir. Hayalle gerçeği birbirine karıştıran Tekin, bir de paralel evrenlerin birbirine girmesine […]

45,00  30,00 

Özkan Karahan Diğer Kitapları
Genel Bakış

Tekin Galip, yirmili yaşlarda, Hasirun ilinin Karadul Köyü’nden gelmiş ve Giresun Askeri Kale Gazinosu’nda askerliğini yapmaktadır. Annesini çocuk yaşta kaybeden Tekin, babasından nefret etmektedir. Dedesi ise gözlerinin önünde kalp krizi geçirerek ölmüştür. Askerde sürekli, köydeki sevdiği kız Hayfa’yı düşünen Tekin’in hayal gücü oldukça yüksektir. Hayalle gerçeği birbirine karıştıran Tekin, bir de paralel evrenlerin birbirine girmesine ve zamanda sıçramalara maruz kalınca, başına ilginç olaylar gelir.

Zavallı bir ruh, varoluş sancısı içinde kıvranırken, sancının yemi olursa… Hayalleri gerçek gibi görür ve bir yandan anlamadıklarına da alışamazsa… Gündüz düşleri içinde belirsiz olana dokunmak için uzatırsa bu ruh işaret parmağını sapkınlıkla, sonsuza uzanan düş içindeki düş sarmalı kaydırağında… Ya paralel evrenler birbirine giriyor, günlük hayata sirayet ediyor ve bu zavallı ruh bunu farkında olmadan yaşıyorsa?

Yazar Bilgileri
avatar-author
M.S.1984 yılında istemeden Ankara’da doğdu. Tesadüfen moda tasarım okudu. İsteyerek memurluktan istifa etti. Stilistlik yaptı. Yapamadı. Barmen oldu, shakerına yönetmenliği de ekledi. Bu kitabı, Lazarus refleksi olarak yazdı.

“Ankapark”

Henüz bir yorum yapılmamış.