• img-book

    Nicoletta Vallorani

ISBN: 978-605-65468-1-5
Kategoriler:

Cordelia’nın Renkleri

Yazar: Nicoletta Vallorani

Milano. Kasım. Cordelia kendi renginin gizemini keşfetmeye karar verir. Yaşını daha küçük göstermekle birlikte; sekiz yaşında, sıska, sarı saçlı, mavi gözlü bir çocuktur. İçine kapanıktır, çok konuşmayı sevmez ve –yanlış bir karar olduğunu bilmesine rağmen- artık hiç konuşmamayı tercih etmektedir. “Renkler ve sessizlikler sözcüklerden daha iyidir” diye yazıyor Nicoletta Vallorani, Cordelia’yla aynı fikri paylaşır gibi. […]

30,00 

Nicoletta Vallorani Diğer Kitapları
Genel Bakış

Milano. Kasım. Cordelia kendi renginin gizemini keşfetmeye karar verir. Yaşını daha küçük göstermekle birlikte; sekiz yaşında, sıska, sarı saçlı, mavi gözlü bir çocuktur. İçine kapanıktır, çok konuşmayı sevmez ve –yanlış bir karar olduğunu bilmesine rağmen- artık hiç konuşmamayı tercih etmektedir.

“Renkler ve sessizlikler sözcüklerden daha iyidir” diye yazıyor Nicoletta Vallorani, Cordelia’yla aynı fikri paylaşır gibi. Bizi küçük bir kızın renkleri, hayatı ve duyguları keşfine davet ediyor romanıyla. On renk, on duygu, on deneyim… Cordelia hayattan öğrendiklerini kelimelerden çok renklere yakıştırıyor. Çocukluğun berrak zihniyle yetişkinlere filozofça sorular soruyor.
Büyüklere de önerilir, büyük olsunlar diye.

Ayrıntılar

ISBN: 978-605-65468-1-5
Yayınevi: Kitap Saati Yayınları
Yayım Tarihi:
Sayfa Sayısı:

Yazar Bilgileri

“Cordelia’nın Renkleri”

Henüz bir yorum yapılmamış.