• img-book

    Fatih Pulat

ISBN: 978-605-4160-96-9
Kategoriler:

Buraya İlk Kişisel Gelişim Anne, Baba ve Çocuk Üzerine Denemeler

Yazar: Fatih Pulat

Buraya İlk Kişisel Gelişim; adından da anlayabileceğiniz üzere okuyucuyu, özgür iradesiyle kişisel benliğini ve biricikliğini keşfetmeye davet ediyor. Bu yolculuğa başlarken de kendimizi ve hayata bakış açımızı; karşımıza çıkan fırsatları, krizleri, çelişkileri referans alarak, deneyimlerimizi sorgulamayı ve onları farklı bir bakış açısı ile yeniden yapılandırmayı amaçlıyor. Eserinde, “kendimiz olabilme”ye dair, “hayata/insana dair” ve ilerleyen bölümlerde […]

21,00 

Fatih Pulat Diğer Kitapları
Genel Bakış

Buraya İlk Kişisel Gelişim; adından da anlayabileceğiniz üzere okuyucuyu, özgür iradesiyle kişisel benliğini ve biricikliğini keşfetmeye davet ediyor. Bu yolculuğa başlarken de kendimizi ve hayata bakış açımızı; karşımıza çıkan fırsatları, krizleri, çelişkileri referans alarak, deneyimlerimizi sorgulamayı ve onları farklı bir bakış açısı ile yeniden yapılandırmayı amaçlıyor.

Eserinde, “kendimiz olabilme”ye dair, “hayata/insana dair” ve ilerleyen bölümlerde de çokça “doğru ve etkili ebeveyn olma”ya dair tespitler sunan yazar, tüm bunları yaparken de ilk kitabında olduğu gibi yine kitapların/filmlerin yol göstericiliğinden ve yaşanmışlığa dayanan örnek vakaların zenginliğinden faydalanıyor.

Eğer bitmek bilmeyen “ben olma” serüvenine ve “hayat”ı keşfedip sorgulamaya hazırsanız, siz okuyucuları “kendi olma ayrıcalığının tadına varma ve hayata zenginlik katma” yolunda ilk adımı atmaya davet ediyoruz.

Ayrıntılar

ISBN: 978-605-4160-96-9
Yayınevi: Efil Yayınevi
Yayım Tarihi: 2017
Sayfa Sayısı: 128

Yazar Bilgileri

“Buraya İlk Kişisel Gelişim Anne, Baba ve Çocuk Üzerine Denemeler”

Henüz bir yorum yapılmamış.