• img-book

    Cihan Batur

ISBN: 9778-605-82552-9-6

Burcu’nun Düğününde Ne İşim Var?

Yazar: Cihan Batur

·         Siz hiç âşık oldunuz mu? ·         Peki, bir kalbe kaç aşk sığar? ·         Konu aşk ise, yapabileceklerimizin sınırı var mıdır? Okurken sizleri hikâyesinin tam göbeğine çekecek, güldürürken meraklandıracak yeni bir roman: Burcu’nun Düğününde Ne İşim Var? Aslan ve Burcu’nun aşkında kendi aşklarınızın notalarını okumaya, Aslan’ın kendini arayışında kendinizi sorgulamaya hazır mısınız? Her aşk büyük […]

30,00 

Cihan Batur Diğer Kitapları
Genel Bakış
·         Siz hiç âşık oldunuz mu?

·         Peki, bir kalbe kaç aşk sığar?

·         Konu aşk ise, yapabileceklerimizin sınırı var mıdır?

Okurken sizleri hikâyesinin tam göbeğine çekecek, güldürürken meraklandıracak yeni bir roman: Burcu’nun Düğününde Ne İşim Var?

Aslan ve Burcu’nun aşkında kendi aşklarınızın notalarını okumaya, Aslan’ın kendini arayışında kendinizi sorgulamaya hazır mısınız?

Her aşk büyük umutlar ve beklentilerle başlar. Peki sonra?

Her aşkın bir hikâyesi var ve yazar Cihan Batur’un bu hikâyesi sizleri bambaşka ilişkilerin çıkmazlarından mutluluklarına, hüzünlerinden pişmanlıklarına götürecek. Kelimelerle bir orkestra kuran yazar, sizi hem hikâyesiyle hem de anlatımıyla yüreğinizden yakalayacak.

Sanatçı ruhuyla hayata tutunmaya ve aşklarını yaşamaya çalışan bir adam Aslan. Kaybetmek istemiyorken kaybediyor hayatına dokunan her kıymetli parçasını. Tutamıyor mu, tutunamıyor mu? Kendini, aşkına “Acıya kurulu bir saat gibiyim.” diye anlatırken, aslında zaman gibi acımasızca kavrıyor ruhumuzu anlattıklarında.

 

Yazarın size küçük bir uyarısı var:

Kaybolan ilişkinizin,

çalınan sevgilinizin,

hatırası acıtan aşkınızın hatırlanmasından

bu eser sorumlu tutulamaz!

Lütfen kalbinizin, eşyalarınızın ve diğer şahsi organlarınızın güvenliğinden emin olunuz.

Ayrıntılar

ISBN: 9778-605-82552-9-6
Yayınevi: Kitap Saati Yayınları
Yayım Tarihi: 2018
Sayfa Sayısı: 176

Yazar Bilgileri

“Burcu’nun Düğününde Ne İşim Var?”

Henüz bir yorum yapılmamış.